Hitta hit

Du hittar oss på Verkstadsvägen 4 i Dalstorp. Besök oss gärna, välkommen!

Ring till växeln

Kontakta oss

Teamet

Behöver du komma I kontakt med någon av oss på Lidhs? Nedan hittar du kontaktuppgifter. Epost är enligt principen namn.efternamn@lidhs.se

Magnus Andersson

VD/CEO

+4670-653 03 19

magnus.andersson@lidhs.se

Tommy Hoof

Sales & Marketing - Maintenance, Spareparts

+4670-653 07 90

tommy.hoof@lidhs.se

Per-Åke Lundgren

Projektledare/sälj/Project Manager/Sales

+4670-393 83 30

per-ake.lundgren@lidhs.se

Kristoffer Kautto

Säljare/Sales

+46321-53 03 37

kristoffer.kautto@lidhs.se

Anders Svensson

Kvalitetsansvarig/Quality Manager

+4670-522 66 84

anders.svensson@lidhs.se

Roland Hultin

Konstruktionsansvarig/Construction Manager

+4670-566 79 29

roland.hultin@lidhs.se

Jessica Claesson

Ekonomiansvarig/Financial Manager

+46321-53 03 16

jessica.claesson@lidhs.se

Anders Klaar

Forming Analysis Engineer/Die Designer/Data/IT

+46321-53 03 20

anders.klaar@lidhs.se

Maria Andersson

CNC-Beredning/CNC-process planning

+46321-53 03 22

maria.andersson@lidhs.se

Stefan Leander

Trådgnist/EDM

+46321-53 03 05

stefan.leander@lidhs.se

Anders Enoksson

Montör/Assembler

+46321-53 03 39

anders.enoksson@lidhs.se

Per Öberg

Verktygskonstruktör/Die designer

+46321-530 329

per.oberg@lidhs.se

Peter Mattsson

Verktygskonstruktör/Die designer

+46321-53 03 35

peter.mattsson@lidhs.se

Magnus Johansson

Verktygskonstruktör/Die designer

+46321-53 03 36

magnus.johansson@lidhs.se

Peter Alzén

Verktygskonstruktör/Die designer

+46321-53 03 28

peter.alzen@lidhs.se

Ola Claesson

Verktygskonstruktör/Die designer

+46321-53 03 38

ola.claesson@lidhs.se

Fredrik Gustafsson

Verktygskonstruktör/Die designer

+46321-53 03 12

fredrik.gustafsson@lidhs.se

Ove Axengren

Lego-reservdelar/subcontracting-spare parts

+46321-53 03 31

ove.axengren@lidhs.se

Jonas Abelson

CNC-Beredning/­CNC-process planning

+46321-53 03 26

jonas.abelson@lidhs.se

Daniel Johansson

CNC-Beredning/CNC-process planning

+46321-53 03 23

daniel.johansson@lidhs.se

Bernt Nilsson

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Joakim Hallqvist

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Samer Ezz Eddin

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Maher Ezz Eddin

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

William Lesser

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Björn Björnbecker

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Robin Härnesund

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Sebastian Larsson

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Mikael Fridh

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Carola Berglund

CNC-operatör/CNC operator

+46321-53 03 10

cnc@lidhs.se

Vilma Öberg

Trådgnist/EDM

+46321-53 03 13

vilma.oberg@lidhs.se

Magnus Andersson

Trådgnist/EDM

+46321-53 03 13

m.andersson@lidhs.se

Klas Eriksson

Montör/Assembler

+46321-53 03 32

montering@lidhs.se

Daniel Älmefur

Montör/Assembler

+46321-53 03 00

montering@lidhs.se

Jonatan Andersson

Montör/Assembler

+46321-53 03 00

montering@lidhs.se

Anders Nilsson

Montör/Assembler

+46321-53 03 42

montering@lidhs.se

Ronny Komlos

Montör/Assembler

+46321-53 03 45

montering@lidhs.se

Johan Pettersson

Montör/Assembler

+46321-53 03 41

montering@lidhs.se

Andreas Enoksson

Montör/Assembler

+46321-53 03 44

montering@lidhs.se

Ann-Charlotte Petersson

Löneadministratör/Salary Administrator

+46321-53 03 14

ann-charlotte.petersson@lidhs.se